در آموزش قبلی روش انجام شارژ اتومات حساب اکسنس رو با اکسکارت براتون توضیح دادیم الان دیگه وقتشه که دوستان سودهایی که به دست آوردند رو بتونند برداشت کنند. این کار بسیار ساده است:

۱- وارد پنل کاربریتون در بروکر اکسنس بشید و از منوهای سمت راست بر روی گزینه برداشت کلیک کنید:
برداشت اکسکارت 1
۲- در صفحه جدید بر روی گزینه پرداخت ریالی کلیک کنید تا فرم برداشت شبیه تصویر زیر باز شود.

برداشت اکسکارت2

۳- فرم برداشت رو به صورتی که در تصویر مشخص هست پر کنید .توضیحات هر قسمت در زیر بخونید:

شماره حساب: شماره اکانت اکسنستون رو انتخاب کنید.
نمایه: قسمت نمایه رو به صورتی که هست باقی بزارید.
شماره حساب بانکی: شماره حسابتون در یکی از بانکهای ایران رو وارد کنید. اگر حساب بانک ملت یا سامان باشه سریعتر انجام میشه.
اطلاعات اضافی: در این قسمت حتما شماره کارت بانکیتون رو وارد کنید و اگر مبلغ برداشتتون بالای دو میلیون تومان میشه حتما شماره شبای بانکیتون رو هم وارد کنید. نام و فامیل به اضافه شماره موبایل رو هم بهتر هست که در این قسمت قرار بدید.
مقدار برداشت: تعداد دلاری که مایلید از حسابتون برداشت بشه رو در این قسمت وارد کنید. حداقل میزان برداشت ۱۰ دلار هست. مبالغ کمتر از ۱۰ دلار مشمول ۱۵۰۰ تومان کارمزد می شود.

برداشت اکسکارت3
۴- در صفحه جدیدی که باز میشه قسمت انتخاب کارگزاری همانند تصویر” Tabadkani Website: http://v-charge.ir/excard” انتخاب کنید. این گزینه می تونه اول باشه یا گاهی گزینه دوم قرار بگیره.
کد تاییدی که به ایمیلتون یا موبایلتون ارسال شده رو در قسمت مربوطه وارد کنید و تایید پرداخت رو بزنید.

توجه: با اینکه مقدار کمیسیون برداشت با ایکسکارت اکسنس به طور پیش فرض ۲ درصد هست اما وی شارژ این کمیسیون رو از مشتریانش نمی گیره و به طور کامل و بدون فی برداشت ها رو انجام میده.

تبریک می گیم درخواست برداشتتون با موفقیت ثبت شد و به طور معمول ظرف چند ساعت تا نهایتا ۲۴ ساعت ریال به حساب شما واریز میشه.

تذکر مهم: بروکر اکسنس برای اطمینان خاطر مشتریانش سیستم رو طوری طراحی کرده که بعد از انجام برداشت توسط شما دلار از حساب اکسنستون کسر میشه و در حساب بروکر اکسنس میمونه بعد از دریافت ریال از ما لینکی در اختیارتون قرار می گیره تا دریافت ریال رو تایید کنید که پس از اون دلارهای برداشت شده به حساب ما منتقل میشه. پس حتما بعد از دریافت ریال برای گرفتن لینک با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید